VÝSTAVNÍ VODÍTKA S PODKRČNÍKEM

 
Velice oblíbená saténová výstavní vodítka, ručně pletená tradiční japonskou technikou, díky které je vodítko pevné, kvalitní a zároveň elegantní a reprezentativní doplněná o podkrčník z Brokátu nebo Saténu.
Brokát je materiál s vytkávaným vzorem. Vzory jsou protkávané stříbrnými, nebo zlatými nitěmi a Satén se tká v pětivazném nebo osmivazném osnovním atlasu z jemné jednoduché česané příze.
KAŽDÝ KUS JE ORIGINÁL. 
Výstavní vodítka s podkrčníkem vyrábím z 99% na objednávku dle přání zákazníka a hlavně na míru, kdo by měl o vodítko zájem pište mi prosím na mail pet-hol@seznam.cz
Ceny vodítek na objednávku s podkrčníkem jsou od 799,-Kč. 
Po Vašem odsouhlasení a zaplacení (u výroby na objednávku nutno platit předem) je vodítko s podkrčníkem hotové do tří týdnů.

Vodítko je možné objednat na e-mailu:pet-hol@seznam.cz

Nabídka Brokátů a Saténů se bude měnit, nicméně aktuální barvy vždy budou zde k vidění a postupně budu vkládat i různé realizace jako inspiraci pro Vás.
 
Děkuji a přeji příjemný nákup ;)

Brokáty:
 
Satény:
 
 
Některé realizace:
6.  
5.
 
4.
 
3.
 
1.2.
 
Jako doplněk k vodítku nabízím krabičky na vodítka, elegantní náramky nebo řetízky, vždy sladěné s výstavním vodítkem. Nabídku krabiček, náramků, prstenů a řetízků naleznete v sekci DOPLŇKY.
 
TOPlist
aktualizováno: 30.08.2018 09:07:00